TERAPIA INDYWIDUALNA I DLA FIRM

4

OFERTA INDYWIDUALNA

Zapraszamy na spotkania indywidualne, które możesz zarezerwować bezpośrednio w zakładce TERMINY I CENY lub telefonicznie i e-mailowo. Znajdziemy dla Ciebie odpowiedni termin.

3

OFERTA DLA FIRM

Czy wiesz, że aż 62% pracowników deklaruje, że chciałoby, by pracodawca zapewnił im dostęp do wsparcia zdrowia psychicznego? Opieka psychologiczna to coraz częściej wybierany benefit pracowniczy, który ma realny wpływ na jakość pracy Twoich pracowników!

TERAPIA JAKO BENEFIT PRACOWNICZY

Jak działa opieka dla firm w MAKE SENSE?

Stworzymy indywidualna ofertę dla Twoich potrzeb!

KROK 1. Kupujesz, w specjalnej cenie, pakiet wizyt dla Twoich pracowników.

KROK 2. Przekazujemy Ci specjalny kod, który Twoi pracownicy wpisują podczas rejestracji wizyty.

KROK 3. Twój pracownik samodzielnie wybiera termin, wpisuje podczas rejestracji kod, a cena wizyty obniża się do zera lub o określoną wartość.

Dowiedz się więcej! Skontaktuj się z nami TUTAJ.

OBSZARY NASZEJ POMOCY

Utrata motywacji i kierunku
W przypadku utraty motywacji, poczucia sensu czy kierunku życiowego, psychoterapeuci mogą wspomagać w odnalezieniu celów i znalezieniu drogi do ich osiągnięcia.
Samopoczucie i rozwój osobisty
Nawet jeśli nie ma konkretnych problemów, poradnia psychologiczna może pomóc w pracy nad rozwojem osobistym, zwiększeniem samoświadomości i osiągnięciem pełniejszego życia.
Depresja i lęki
W MAKE SENSE oferujemy wsparcie osobom borykającym się z depresją, lękami, napadami paniki i innymi zaburzeniami nastroju.
Stres, przemęcznie i wypalenie zawodowe
Pomoc psychologiczna może być udzielana osobom doświadczającym silnego stresu życiowego, zarówno związanego z pracą, jak i życiem osobistym.
Problemy związane z relacjami
Terapeuci mogą pomagać w radzeniu sobie z trudnościami w relacjach, zarówno w sferze rodziny, jak i życia towarzyskiego.
Trauma i trudne przeżycia
Osoby doświadczające traumy, przemocy psychicznej lub fizycznej mogą znaleźć wsparcie i pomoc w MAKE SENSE. Zachęcamy do terapii również osoby przeżywające żałobę i utratę bliskiej osoby, a także stres pourazowy.
Kryzys życiowy
W sytuacjach kryzysowych, takich jak utrata bliskiej osoby, rozwód, czy utrata pracy, terapeuci mogą pomagać w radzeniu sobie z silnymi emocjami i adaptacji do zmian.
Zaburzenia psychosomatyczne
W przypadku schorzeń psychosomatycznych, czyli chorób fizycznych wynikających w dużej mierze z czynników psychologicznych, terapeuci mogą wspierać proces leczenia.
Visited 604 times, 1 visit(s) today